güncel haberler
 Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

   18 Haziran 2021 Cuma  18:59  

 » Son Dakika
 » Güncel
 » Ekonomi
 » Dünya
 » Spor
 » Politika
 » Yaşam
 » Kültür Sanat
» Magazin
» Haber


 VİZYONDAKİ FİLMLER

Peaky Blinders
Cobra Kai
Gönül Dağı
Stranger
It's Okay to Not Be Okay
Start-Up
The Queen’s Gambit
Taç
Bir Başkadır
Kozmik Kid

Tüm Liste >> 

 Dünya Haberleri

Saat 18:59


HOLLANDA KRALI SOSYAL MESAFEYE UYMADI, HÜKÜMET TEPKİ GÖSTERDİ: KURALLAR HERKES İÇİN GEÇERLİ
Hollanda Kralı Willem-Alexander'ın, ülkesinin milli futbol takımının EURO 2020'deki Avusturya maçı öncesi Lahey'de gerçekleştirdiği sokak ziyareti sırasında sosyal mesafe kuralına uymaması, hükümetin tepkisini çekti.
BBC, 2 saat önce..

İNSAN HAKLARI ÖRGÜTLERİNDEN AB'YE AÇIK MEKTUP: FRONTEX'İ FESHEDİN
İtalya merkezli Saving Humans Mediterranea ve diğer onlarca insan hakları örgütü, Avrupa Komisyonu, Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'na yazdıkları açık mektupta, AB'nin dış sınırlarının korunmasından sorumlu kurumu Frontex'in feshedilmesi çağrısında bulundu.
DHA, 2 saat önce..

ERDOĞAN'IN AZERBAYCAN'DA ÜS KURULMASINA İLİŞKİN SÖZLERİNE RUSYA'DAN YANIT: GEREKENİ YAPARIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycan'da üs kurulmasına ilişkin açıklamaları Rusya'da geniş yankı uyandırdı. Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Türkiye'nin Azerbaycan'da üs kurması halinde Rusya'nın kendi güvenliğini ve çıkarlarını teminat altına almak için adımlar atması gerekebileceğini savundu. Erdoğan'ın sözleri Rusya medyasında da geniş yer bulmuş ve "Rusya için tehlikeli bir meydan okuma olacak" yorumları yapılmıştı.
Haberler.com, 2 saat önce..

CİNSEL İÇERİKLİ VİDEO SİTESİNE DAVA AÇTILAR! 34 KADIN GÖRÜNTÜLERİNİ RIZALARI DIŞINDA KULLANILMIŞ
Dünyanın en çok ziyaret edilen cinsel içerikli video sitelerinden biri olan Pornhub'a dava açıldı. Site 34 kadının rızası dışında elde edilen görüntüleriyle haksız kazanç sağladığı için dava edildi. Davacı kadınlardan biri aynaya baktığında midesinin bulandığından bahsederken, insanların kendisiyle evlenmek istemeyeceğini düşündüğünü ve intihara kalkıştığını anlattı. Diğer taraftan davacı kadınlardan 14'ü platforma yüklenen vidolarının reşit olmadıkları zamanlardan kalma olduğunu iddia ediyor.
SonDakika.com, 3 saat önce..

34 KADIN GÖRÜNTÜLERİNİ RIZALARI DIŞINDA KULLANAN CİNSEL İÇERİKLİ VİDEO SİTESİNE DAVA AÇTI
Dünyanın en çok ziyaret edilen cinsel içerikli video sitelerinden biri olan Pornhub'a 34 kadın rızası dışında elde edilen görüntüleriyle haksız kazanç sağladığı için dava açtı. Davacı kadınlardan biri aynaya baktığında midesinin bulandığından bahsederken, insanların kendisiyle evlenmek istemeyeceğini düşündüğünü ve intihara kalkıştığını anlattı. Öte yandan davacı kadınlardan 14'ü platforma yüklenen vidolarının reşit olmadıkları zamanlardan kalma olduğunu savunuyor.
Haberler.com, 3 saat önce..

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE TOKATLI SALDIRIYA UĞRAYAN MACRON'A MİNİK ÖĞRENCİDEN ŞOK SORU: TOKAT NASILDI?
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz haftalarda bir etkinlikte tokatlı saldırıya uğramıştı. Ani bir hareketle tokat atılan Fransız Cumhurbaşkanı, ziyaret ettiği bir okulda küçük çocuğun "Tokat nasıldı?" sorusu karşısında afalladı. Kısa sürede kendisini toplayan Macron, öğrenciye "Hoş değildi. Birine vurmak hiçbir zaman iyi değil" dedi.
SonDakika.com, 4 saat önce..

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE SALDIRIYA UĞRAYAN MACRON'A BİR ŞOK DA MİNİK ÖĞRENCİDEN GELDİ: TOKAT NASILDI?
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz haftalarda bir etkinlikte tokatlı saldırıya uğramıştı. Ani bir hareketle tokat atılan Fransız Cumhurbaşkanı, ziyaret ettiği bir okulda küçük çocuğun "Tokat nasıldı?" sorusu karşısında ne diyeceğini bilemedi. Kısa sürede kendisini toplayan Macron, öğrenciye "Hoş değildi. Birine vurmak hiçbir zaman iyi değil" dedi.
Haberler.com, 4 saat önce..

DAHA AGRESİF VE HIZLI YAYILAN VARYANT MOSKOVA'YI ELE GEÇİRDİ! RUSYA'DA DURUM GİT GİDE KÖTÜLEŞİYOR
Koronavirüs salgını Rusya'da yayılmayı sürdürüyor. Moskova'da "Daha agresif ve hızlı yayılan mutasyonlu Kovid-19" alarmı verildiği öğrenildi. Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin tedirgin eden bir açıklama yaparak "Salgın durumu hızla kötüleşiyor" ifadelerini kullandı. Kremlin'den yapılan son dakika açıklamasında da Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Moskova'daki durumu yakından takip ettiği" kaydedildi.
SonDakika.com, 4 saat önce..

RUSYA'DA DURUM HIZLA KÖTÜLEŞİYOR! DAHA AGRESİF VE HIZLI YAYILAN VARYANT MOSKOVA'YI ELE GEÇİRDİ
Rusya'da koronavirüs salgını yayılmaya devam ediyor. Moskova'da "Daha agresif ve hızlı yayılan mutasyonlu Kovid-19" alarmı verildi. Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin endişelendiren bir açıklama yaparak "Salgın durumu hızla kötüleşiyor" dedi. Kremlin'den yapılan son dakika açıklamasında da Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Moskova'daki durumu yakından takip ettiği" duyuruldu.
Haberler.com, 18.6.2021 13:58

TARIM ALANLARI NADASA BIRAKILDI, ORMANLAR CAYIR CAYIR YANIYOR! 108 YILIN EN SICAK YAZINI YAŞIYORLAR
ABD'de son 108 yılın en sıcak yazının yaşandığı öğrenildi. Ülkede Ölüm Vadisi'nde hissedilen sıcaklık 54 derecenin üzerine çıkarken, bölge tarihinde en yüksek sıcaklık 1913'te 56 ila 57 derece olarak kaydedilmişti.
SonDakika.com, 18.6.2021 13:04

108 YILIN EN SICAK YAZINI YAŞIYORLAR! TARIM ALANLARI NADASA BIRAKILDI, ORMANLAR CAYIR CAYIR YANIYOR
ABD'de 108 yılın en sıcak yazı yaşanıyor. Ülkede Ölüm Vadisi'nde hissedilen sıcaklık 54 derecenin üzerine çıktı. Bölge tarihinde en yüksek sıcaklık 1913'te 56 ila 57 derece kaydedilmişti.
Haberler.com, 18.6.2021 12:49

ÇİN'DE BULUNAN DEV GERGADAN FOSİLİ, 'ZÜRAFADAN UZUN' YENİ BİR TÜRÜ ORTAYA ÇIKARTTI
En büyük kara hayvanları arasında yer alan "Paraceratherium linxiaense" adı verilen yeni türün, yaklaşık dört Afrika fili ağırlığında ve zürafadan daha uzun olduğu belirlendi.
BBC, 18.6.2021 12:23

KUZEY KORE LİDERİ KİM JONG-UN: ABD İLE HEM DİYALOG HEM ÇATIŞMAYA HAZIR OLMALIYIZ
ABD'nin yeni yönetiminden ilk kez doğrudan söz eden Kuzey Kore lideri, Washington'a 'Diyaloğa da çatışmaya da hazır olacağız' mesajıyla, yeni adımlar beklediğinin işaretini verdi.
BBC, 18.6.2021 12:19

İNGİLTERE ADALET BAKANI BUCKLAND CİNSEL ŞİDDET MAĞDURLARINDAN 'BAŞARISIZLIĞI İÇİN' ÖZÜR DİLEDİ
BBC'ye konuşan İngiltere Adalet Bakanı Robert Buckland, cinsel şiddet konusunda "Çok daha iyisini yapmamız gerekiyor" dedi ve düşük cezaları artırmak için yeni planının ayrıntılarını anlattı.
BBC, 18.6.2021 08:26

Sayfa:  1  2

sonraki sayfa >>

 

ÇOK OKUNANLAR
Hande Erçel'den Kerem Bürsin itirafı
Zambiya, vefat eden Kurucu Devlet Başkanı Kaunda için 21 günlük ulusal yas ilan etti
Son dakika haberi... Darbeyle görevinden alınan eski Mısır Cumhurbaşkanı Mursi, vefatının ikinci yılında anıldı
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası
EURO 2020'de Hollanda, Avusturya'yı 2-0 yenerek C Grubu'ndan çıkmayı garantiledi
Ekrem Çelebi kimdir? Ekrem Çelebi kaç yaşında, nereli?
Kutlu Bike kimdir? Bozkır Arslanı Celaleddin Kutlu Bike tarihte kimdir? Yulduz Radjabova kaç yaşında, nereli? Yulduz Radjabova biyografisi!
Ücretsiz izin ödeneği uzatıldı mı? 2021 Nakdi ücret desteği ne zaman, hangi tarihte bitecek?
Gizem Öztok Altınsaç kimdir? Gizem Öztok Altınsaç hayatı ve biyografisi nedir?
BİM Cuma öğlen kaçta açılıyor? BİM öğlen açılış saati nedir? Cuma günü BİM kaçta açılıyor? 

 


 
(C) 2006 NetMedya.ComHakkımızda - İletişim

  Ana Sayfa - Güncel - Ekonomi - Politika - Dünya - Spor - Yaşam - Kültür - Magazin